Chcesz być na bieżąco – zapisz się do Newslettera


Bulk email software by FreshMail


Islandia pejzaż górski Arkadiusz Makowski

Islandia geotermalnie – plener i warsztaty fotograficzne

Islandia na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie nieprzyjaznej krainy. Już wysiadając na lotnisku w Keflavíku podróżnych wita silny wiatr unoszący tumany kurzu nad krajobrazem iście księżycowym, spośród czarnych i szarych skał otaczających nas po horyzont gdzie nie gdzie bucha para a w powietrzu unosi się zapach siarki. Wyjeżdżając za ogrodzenie lotniska od razu otaczają nas krajobrazy i rzeczy, których nikt nigdy wcześniej nie widział.. i tak już zostanie do samego końca.

Czytaj więcej …

Termin:  20 czerwca 2016

Karkonoskie pejzaże Śnieżka – warsztaty i plenery fotograficzne

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii pejzażowej, fotografów chcących eksperymentować w swej pasji, wszystkich którzy chcą przeżyć niekończącą się przygodę na łonie natury do bajkowej krainy mgieł, inwersji i górskich widoków. Czeka na Was ogrom wiedzy, świetna zabawa, magiczne wycieczki po górskich szlakach oraz niesamowity klimat i cudowna atmosfera. Wszystko to za sprawą jednego z najpiękniejszych regionów Polski jakim są KARKONOSZE. Pod czujnym okiem fotografów Arkadiusz Makowskiego i Pawła Kroka zagłębiać się będziemy w tajniki trudnej sztuki fotografii. Czekamy na Ciebie.

Czytaj więcej …

Termin:  19 -21 sierpnia 2016

Bokeholandia – wakacyjne warsztaty fotografii przyrodniczej makro

Zapraszamy na długo oczekiwane warsztaty artystycznej fotografii przyrodniczej makro. Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Makowski, zdobywca Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska, prekursor nurtu makro, który śmiało można określić mianem realizmu magicznego w fotografii.

Czytaj więcej …

Termin : 26-28 sierpnia 2016

Jesienna Śnieżka 2016 – plener i warsztaty fotografii pejzażowej Strzecha Akademicka

Jeżeli jesteś łowcą świtów, uwielbiasz górskie spacery, nie boisz się wyzwań  to mamy coś dla Ciebie. Zapraszamy na niebywale klimatyczny plener i warsztaty  w samym sercu Karkonoszy. Czeka na Ciebie majowy wschód słońca u podnóża Równi oraz przepiękny zachód na szczycie Śnieżki. A nad wszystkim czuwać będą fotografowie Arkadiusz Makowski i Paweł Krok

Czytaj więcej …

Termin : 14-16 października 2016

 
patrnat-fotografuj
patronat-ateliora
patronat-photofision
patronat-świat
patrnat-snaphub
patronat-dk
patronat-dcamera
patronat-dokias
patronat-canon
logo
560326_381246818575045_903217007_n
patronat-fototekstura

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail